SON DAKİKA:

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, 2023 yılında toplam 306 teröristin etkisiz hale getirildiğini söylerken, Irak'ta PKK'lıları taşırken düşen helikopterle ilgili açıklamalarda da bulundu.Son dakika haberi!Bakan Akar'ın açıklamalarından öne çıkanlar:"24 Temmuz 2015'ten bugüne kadar yurt içinde, Irak ve Suriye'nin kuzeyinde 37 bin 647, sadece bu yılın başından itibaren ise 306 terörist etkisiz hale getirildi.""BİR KEZ DAHA SUÇÜSTÜ YAKANLANDILAR" "PKK/YPG destekçileri, teröristlere helikopter vererek bir kez daha suçüstü yakalandı. Bunların beyhude çabalar olduğunu artık anlamaları lazım."Son dakika gelişmesinin ayrıntıları birazdan ntv.com.tr'de...

SON DAKİKA:
SON DAKİKA:

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, 2023 yılında toplam 306 teröristin etkisiz hale getirildiğini söylerken, Irak'ta PKK'lıları taşırken düşen helikopterle ilgili açıklamalarda da bulundu.

Son dakika haberi!

Bakan Akar'ın açıklamalarından öne çıkanlar:

"24 Temmuz 2015'ten bugüne kadar yurt içinde, Irak ve Suriye'nin kuzeyinde 37 bin 647, sadece bu yılın başından itibaren ise 306 terörist etkisiz hale getirildi."

"BİR KEZ DAHA SUÇÜSTÜ YAKANLANDILAR"

"PKK/YPG destekçileri, teröristlere helikopter vererek bir kez daha suçüstü yakalandı. Bunların beyhude çabalar olduğunu artık anlamaları lazım."

Son dakika gelişmesinin ayrıntıları birazdan ntv.com.tr'de...

What's Your Reaction?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow